Nawigacja
Szkolny serwis
PLAN LEKCJI
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
DZWONKI
BIBLIOTEKA
DLA RODZICA
DLA UCZNIA
CIEKAWE STRONY
Plan lekcji 6 - 8.04
Przedszkole

Klasa 0


Klasy 1 - 3

Klasy 4 - 8Szczegóły w dzienniku elektronicznym
Plan lekcji 30.03 - 3.04
Przedszkole

Klasa 0

Klasy 1 - 3

Klasy 4 - 8

Logopedia


Szczegóły w dzienniku elektronicznym
Plan lekcji 25 - 28.03
Przedszkole

Klasa 0

Klasy 1 - 3

Klasy 4 - 8

Logopedia


Szczegóły w dzienniku elektronicznym
Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa
Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa„Przyjaciele nie liczą chromosomów, lecz ubierają kolorowe skarpetki" - przedszkolaki wraz z rodzicami dołączyły do pięknej akcji z okazji "Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa". Zdjęcia w galerii.
Pokazaliśmy wszyscy razem, że będąc w domu, też możemy pomagać. Tego dnia, nikt nie zapomniał, aby założyć kolorowe skarpetki. Dziękujemy za zjednoczenie sił i pozdrawiamy - pani Ania i pani Monika.
Od dnia 16.03.2020 do dnia 25.03.2020 roku zajęcia we wszystkich szkołach i przedszkolach zostają zawieszone. W dniu 12 i 13 marca 2020 roku odbywać się będą tylko zajęcia opiekuńcze dla uczniów i dzieci z oddziałów przedszkolnych, których rodzice nie mają możliwości w tych dniach zorganizowania opieki. W przypadku jakichkolwiek zmian będziecie Państwo informowani telefonicznie przez wychowawców klas, facebooka i stronę internetową szkoły.

Ulotka - koronawirus
Prezentacja - koronawirus
Pan Artur Gonder lekarz weterynarii z Mełgwi przeprowadził dla uczniów klasy I i III ciekawą lekcję na temat pracy lekarza weterynarza oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Zdjęcia w galerii.
KOMUNIKAT KURATORIUM OŚWIATY
Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Kuratorium Oświaty w sprawie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły, są tam też adresy stron, na których dostępne są informacje o koronawirusie
https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=10444
Zaczarowany Gucio
Zaczarowany GucioDzisiaj przedszkolaki i uczniowie klas 0-III oglądali przedstawienie kukiełkowe pt: "Zaczarowany Gucio". Po przedstawieniu każdy mógł dotknąć i poruszać kukiełkami. Zdjęcia w galerii.
Ostatki na sportowo
Ostatki na sportowoKlasy 5 - 8 aktywnie i na sportowo spędziły ostatki na lodowisku Icemania w Lublinie. Zdjęcia zobaczycie tu.
IV Spartakiada klas I-III już za nami
IV Spartakiada klas I-III już za nami

W dniu 12.02.2020 r w Sali sportowej w Mełgwi odbyła się już po raz IV Spartakiada klas I- III pod patronatem Wójta Gminy Mełgiew, Pani Magdaleny Wójcik.
Celem zawodów była popularyzacja aktywności ruchowej wśród dzieci, nauka Fair play, wyłonienie najaktywniejszej ruchowo drużyny, zawiązanie nowych znajomości, integracja szkół.
Do udziału w zmaganiach sportowych przystąpiło 6 szkół podstawowych: SP Jacków ( gospodarze), Mełgiew, Krzesimów, Krępiec, Dominów, Podzamcze. Każda drużyna liczyła 5 zawodników (z poszczególnych klas). Dzieci rywalizowały w 5 konkurencjach.Klasyfikacja końcowa szkół:

I m. Szkoła Podstawowa w Mełgwi – 81 pkt.
II m. Szkoła Podstawowa w Jackowie – 76 pkt.
III m. Szkoła Podstawowa w Krępcu – 66 pkt.
IV m. Szkoła Podstawowa w Krzesimowie – 59 pkt.
V m. Szkoła Podstawowa w Dominowie – 54 pkt.
VI m. Szkoła Podstawowa w Podzamczu – 17 pkt.

Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok. Zdjęcia w galerii.
Edyta Mazur
CZAS NA ZDROWIE
PROJEKTOR
Administrator
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło