Nawigacja
Szkolny serwis
PLAN LEKCJI
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
DZWONKI
BIBLIOTEKA
DLA RODZICA
DLA UCZNIA
CIEKAWE STRONY

17.10.2019 w naszej szkole odbył się apel upamiętniający kolejną rocznicę wyboru Karola Wojtyłę na papieża. Informację o tym bardzo ważnym wydarzeniu w dziejach naszej historii przekazali nam uczniowie kl.7 i 8 pod kierunkiem pani katechetki.


Tekst: M. Radko
Pyszna i zdrowa sałatka owocowa
Pyszna i zdrowa sałatka owocowa

Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Ach, co to była za uczta! Sałatka smakowała wyśmienicie – nie wiemy, czy dlatego, że owoce były pyszne, czy dlatego że sami ją przyrządziliśmy...


Tekst: M. Jaszczewska
Wrzesień 39
Wrzesień 39Dziś Grupa Artystyczna Rekonstrukto zaprezentowała nam program "Wrzesień 39" czyli rzecz o tym jak wybuchła II Wojna Światowa, a zniknęła II Rzeczpospolita. Zdjęcia w galerii.
Zawody Gminne w piłce nożnej
Zawody Gminne w piłce nożnejDrużyna z Jackowa zajęła 3 miejsce. Fotorelacja w galerii.
Tekst: K. Młynarczyk
Bezpieczna droga do szkoły
Bezpieczna droga do szkoły

Nasi najmłodsi już wiedzą, jakich zasad należy przestrzegać, by bezpiecznie dotrzeć na zajęcia. Bo w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odwiedził nas pan Dzielnicowy asp.sztab.Wit Libicki. Przypomniał nam o zagrożeniach związanych z poruszaniem się po drogach. Omówił najważniejsze przepisy, udzielił dzieciom porad praktycznych i wskazał najbardziej niebezpieczne miejsca w rejonie naszej szkoły.


Tekst: A. Wiśniewska
Zajęcia z fizyki na Wydziale Fizyki i Matematyki UMCS w Lublinie
Zajęcia z fizyki na Wydziale Fizyki i Matematyki UMCS w Lublinie

09.09.2019 uczniowie z klas 7 i 8 naszej szkoły uczestniczyli w nietypowej lekcji fizyki. Na Wydziale Fizyki i Matematyki UMCS w Lublinie mieli możliwość obserwować i uczestniczyć w doświadczeniach przeprowadzanych pod hasłem: Ruch obrotowy. Uff, jak gorąco.... Prąd elektryczny. Rezonanse. Eksperymenty były jak zwykle bardzo efektowne, a jednocześnie w przystępny sposób wyjaśniały podstawowe prawa fizyczne.


Tekst: E.Mazur
Wyprawka do klasy zerowej 2019
Wyprawka do klasy zerowej 2019
Pożegnanie ósmej klasy
19 czerwca 2019 r. to nie tylko data zakończenia roku szkolnego, ale dla wielu również początek nowej rzeczywistości. Zanim ósmoklasiści na dobre opuszczą mury naszej szkoły, czas na chwilę wspomnień. Zapraszamy! Pożegnanie ósmej klasy
Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

02.06.2019 r. w Rybczewicach odbyły się powiatowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
MDP Minkowice zajęło miejsce 1 na gminę Mełgiew i miejsce 5 w powiecie. W zawodach brali udział uczniowie kl.4 - Paweł Woźniak, Czarek Bieda, Kuba Dziak.Tekst: K. Szajewska - Gała
Karta rowerowa
Karta rowerowaJesteśmy już pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego. Egzamin na kartę rowerową zdany, tutaj sprawdzicie jak wyglądał.
CZAS NA ZDROWIE
PROJEKTOR
Administrator
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło