Nawigacja
Szkolny serwis
PLAN LEKCJI
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
DZWONKI
BIBLIOTEKA
DLA RODZICA
DLA UCZNIA
CIEKAWE STRONY
Archiwum 25.03 - 3.04
Plan lekcji 30.03 - 3.04

Geografia 30.03 – 3.04

PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

ORGANIZACJA NAUCZANIA NA ODLEGŁOŚĆ

Kody dostępu do classrooma z geografii: Kl. 5 fntiefc Kl. 6 acl36wa Kl. 7 vp5v3ym Kl. 8 lf2bhc7

Wychowanie Fizyczne


Po raz kolejny proszę uczniów klas 5-8 o założenie kont mailowych na gmailu i przesłanie mi na adres: korenata57@gmail.com . Są one mi niezbędne do założenia classroomów, gdzie będę zamieszczała zadania dla was, a wy będziecie mogli je odsyłać.
R. Kosiorek


Plan lekcji 25 - 28.03

Chemia - lekcje z użyciem platformy Google classroom, Kod dostępu - kl.8 gf5eeur Kl.7 jeqnrcu Lekcje w piątek 27.03.2020 roku zgodnie z planem.


Zajęcia taneczne organizowane przez Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych

Zgodnie z nowym rozporządzeniem MEN szkoły zostają zamknięte do 10 kwietnia, a od 25 marca rozpoczynamy bieżącą realizację podstawy programowej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Szczegóły dotyczące wszystkich przedmiotów pojawią się na stronie szkoły we wtorek po godz. 15.


Informacja dla rodziców, uczniów i nauczycieli w związku z prowadzeniem organizacji nauczania na odległość:

W naszej placówce na czas zamknięcia szkół w zawiązku z zagrożeniem epidemicznym edukacja prowadzona będzie drogą elektroniczną, w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych. Dlatego zobowiązuję uczniów i rodziców do kontaktowania się z nauczycielami. Nauczyciele kontaktują się z rodzicami poprzez możliwe narzędzia(poczta elektroniczna, dziennik elektroniczny, stronę internetową szkoły, portale społecznościowe, telefon). Na chwilę obecną materiały dydaktyczne przygotowane dla uczniów powinny obejmować wyłącznie zrealizowane dotychczas treści. Proszę śledzić stronę szkoły, nowy komunikat dotyczący nauczania zdalnego pojawi się na stronie szkoły po wydaniu przez ministerstwo odpowiednich rozporządzeń. Okres kwarantanny, to nie ferie! Szkoda czasu, wykorzystajmy go pożytecznie! Dyrektor szkoły R. Piątek

CZAS NA ZDROWIE
PROJEKTOR
Administrator
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło